מומחי הצבע המובילים בישראל

מאות שנות ניסיון משותפים, שעובדים ביחד עבורכם

משה זמיר
משה זמיר
מנהל מחלקה טכנית ארצית
למשה כ-39 שנות ניסיון בטמבור. בעברו שימש כמו"פ שרפים, מנהל מו"פ אניות וצבעי תעשיה, מנהל מכירות צבעי תעשיה, מנהל מוצר ושיווק צבעי תעשייה ומנהל טכני. עבר הכשרות מיוחדות בלימודי כימיה בטכניון. "אחרי כל השנים, אני עדיין לומד. זה בשבילי סוד הקסם בטמבור ובתעשייה הזאת בכלל".
אופיר דוניצה
אופיר דוניצה
יועץ מומחה - תחום העץ
לאופיר כ-16 שנות ניסיון בטמבור, במהלכן שימש כנציג שרות טכני בתחום האבקות. "יש חשיבות עוצמה לעובדה שאני חלק מתעשייה שמניעה את הכלכלה קדימה. אני מרגיש זכות לתת שירות ותמיכה מקצועית שתורמת לעבודה איכותית שמחזיקה שנים".
זיו בן יוסף
זיו בן יוסף
יועץ טכני תחום עיכוב בערה
לזיו כ-7 שנות ניסיון בטמבור, שבמהלכן עבר הכשרות מיוחדת כמפקח צבע בדרגה CIP Level 1 של חברת NACE. הסמכה לאבטחת איכות צבעים להגנה מאש על ידי International PC, והסמכה לצביעת אוניות של International Marine Paint. "השילוב שבין אחריות, פן טכני-מקצועי, ושירות אנושי, זה בדיוק מה שאני אוהב בעבודה שלי".
יעקב בן סימון
יעקב בן סימון
יועץ מומחה - אבקות אלקטרוסטטיות
ליעקב כ-34 שנות ניסיון בתעשיית הצבע, במהלכן שימש כמנהל ייצור במפעל צבעים. "הסיפוק שלי מהעבודה הוא לתת שירות מצוין לכל לקוח - למצוא עבורם את מערכת הצבע המדויקת, לעבוד מול המצבעות ולהציע הכוונה נכונה כדי שהצביעה תישאר איתם שנים".
מאיר משה
מאיר משה
יועץ מומחה - תחום אחזקה קלה וכבדה
למאיר כ-25 שנות ניסיון בטמבור. עבד במעבדה לפיתוח צבעי תעשיה. בעל הכשרות כמפקח צבע בדרגה CIP Level 1 של חברת NACE. "לנסוע לאורך המדינה ולראות פרויקטים בכל קנה מידה, תעשייתיים, ציבוריים ולאומיים, שלהם תרמתי - לתחושה הזאת אין תחליף".
ליאור מלכה
ליאור מלכה
יועץ מומחה - צבעי בטון וסימון דרכים
לליאור כ-17 שנות ניסיון בטמבור, במהלכן שימש כמנהל שיווק צבעי תעשיה, מנהל תחום זיווד אלקטרוני ומנהל תחום משרד הבטחון. בעל הכשרה כמפקח צבע מטעם חברת NACE . "לראות פרויקט שאני הובלתי מגיע לקו הסיום, יש בזה תחושת גאווה".
נפתלי ברדנשטיין
נפתלי ברדנשטיין
יועץ מומחה - אחזקה קלה וכבדה
לנפתלי כ-28 שנות ניסיון בטמבור. בעברו שימש כיועץ טכני בתחום צבעי תעשייה כבדה, קלה, עץ, אבקות ורצפות. "אני נהנה להיות בשטח, לפגוש לקוחות, לייעץ להם ולבסוף לראות את התוצאות. הגיוון והדינמיות הזאת - זה מה שעושה לי את זה".
פיקי גולדברג
פיקי גולדברג
יועצת מומחית - מכשור אלקטרוני וצבעים צבאיים ותעופתיים
לפיקי כ-44 שנות ניסיון בטמבור. בעברה שימשה כטכנאית כימיה במעבדות טמבור, ומשם עברה לעבודות הייעוץ בתחומי הזיווד והתעשיה הביטחונית. "מה שאני אוהבת בתחום הוא הצורך לפצח כל פעם אתגר חדש עבור הלקוח ולספק לו פתרונות מתקדמים יותר".