מה מצפה לכם? מגמות וחידושים בעולם התעשייה


ממטוסים על-קוליים ועד "הדפסה" של בתים – הקדמה הטכנולוגית ממשיכה לשנות את חיינו בכל התחומים, ואינה פוסחת על תחום התעשייה. לרגל השקת מגזין טמבור תעשייה, מומחי
טמבור סוקרים את המגמות והכלים שכדאי להכיר בעולם הצבעים והציפויים:  

תחום המתכת – המערכות הטובות בעולם 

מערכות הצבע בתחום המתכת מספקות מענה למגוון רחב של אתגרים: ממערכות בעלות עמידות לתנאים קורוזיביים או אטמוספריים אגרסיביים – ועד צביעת מכלים שמאחסנים חומרים כימיים ואחרים. על מנת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם התקנים הרבים והדרישות הגוברות ממערכות הצבע, חברנו לחברת International Protective Coatings – החברה הגדולה בעולם בתחום התעשייה. 

בעקבות החקיקה הגוברת בתחום, בשנים האחרונות עולה הדרישה לצבעים מעכבי בעירה ועמה מתרחבת קשת הפתרונות המוצעת: ממערכות המספקות עיכוב בעירה באורך חצי שעה ועד שלוש שעות. הביקוש הגובר הוליד צורך בבניית מפרטים מדויקים שיספקו הגנה נאותה לקונסטרוקציה כאשר פורצת אש (קישור לכתבת מיגון אש בקונסטרוקציות)

הבנייה הירוקה אף היא צוברת תאוצה, ומביאה לשימוש גובר במערכות צבע ידידותיות לסביבה. אנחנו בטמבור שמחים להוביל את המגמה הירוקה באמצעות מגוון מוצרים בעלי VOC  נמוך (תרכובות אורגניות נדיפות), לצד פיתוח צבעים ידידותיים לסביבה על בסיס מים.

אנחנו בטמבור שמחים להוביל את המגמה הירוקה באמצעות מגוון מוצרים בעלי VOC  נמוך (תרכובות אורגניות נדיפות), לצד פיתוח צבעים ידידותיים לסביבה על בסיס מים.

אבקות אלקטרו סטטיות – מענה כולל לאדריכל ולמתכנן 

כחלק מתפיסת ה- One Stop Shop והרצון לאגד את כל פתרונות הצבע במקום אחד, השקנו את קולקציית Outdoor המשלבת גם פתרונות אבקה וגם התייחסות לשאר האלמנטים הנחוצים לצביעת הבניין: צבעים לקירות, צביעת עץ, צבעי חוץ, אפקטים ועוד. 

בנוסף, על מנת להעניק פתרונות מתקדמים בתחום ההגנה האנטי קורוזיבית למתכת חברנו לחברת Axalta – מהחברות המובילות בתחום האבקות האלקטרו סטטיות.

תחום העץ – פתרונות ידידותיים לסביבה ולמשתמש

המגמה הירוקה והתקינה בתחום מיגון האש מקבלת ביטוי גם בתחום העץ: לצד מערכות צבע בעלות עמידות חיצונית גבוהה וגימורים חדשניים, טמבור מעמידה לרשות הלקוח מערכות צבע ידידותיות לסביבה על בסיס מים, בעלות  VOC נמוך: בהשוואה למערכות מבוססות סולבנט, מערכות אלה ידועות בעמידותן גבוהה, ונחשבות חסכוניות וידידותיות לשימוש. גם בתחום מעכבי הבעירה הפתרונות של טמבור עומדים בתקינה המחמירה ביותר, תוך שימוש בלקות על בסיס מים ועל בסיס ממס. 

אחד מסימני ההיכר טמבור בתחום זה הוא השירות, הכולל אספקת גוונים תוך 24 שעות ע"י מחלקת גיוון ייעודית של תחום העץ. 

רצפות וציפויי בטון – יש למה לצפות

בשנים האחרונות גוברת הפופולריות של ציפויי הפוליאוריאה, זאת בשל השילוב בין גמישות גבוהה, חוזק מכאני, זמן ייבוש קצר ועוד. אך לצד יתרונות אלו, פעמים רבות טעויות ביישום עלולות לגרום לתקלות ולהסב נזקים. כדי להימנע מתקלות אלו, טמבור מעמידה לרשות לקוחותיה ליווי צמוד משלב בניית המפרט ועד הפיקוח בזמן היישום וביצוע בקרת איכות. 

בנוסף לציפויי הפוליאוריאה, אנחנו בטמבור מעמידים לרשותכם ציפויי רצפות לצרכים מגוונים – מצביעת חניונים ועד צביעת רצפות של מפעלים, מעצרות ועוד. המענה המקצועי של טמבור ממקסם את ההחזר על ההשקעה, הודות לשילוב בין אספקת פתרונות חכמים וחסכוניים לבין הליווי בשלב היישום. 

המומחים שלנו לשירותך

המכנה המשותף לכל הפתרונות שסקרנו הוא הליווי המקצועי המלא, מהכנת מפרטים ועד התמיכה הטכנית והפיקוח בשטח. מהיום, באפשרותכם ליהנות מאותו ליווי מקצועי בלחיצת כפתור – במסגרת כתבות מגזין טמבור תעשייה הסוקרות חידושים, מגמות, כלים ופתרונות מתקדמים.

(ת)עשייה מהנה, 
סלמן חיר, מנהל שיווק ומכירות ערוץ צבעי תעשייה