פרויקטים תעשייה

FGD

מתקן לסינון תוצרי בעירה בתחנת הכוח רבין שבחדרה להפחתת זיהום אויר, הפרויקט התחיל באמצע 2015 ונמשך עד סוף השנה. פרויקט ייחודי שבוצע עם חומרים ייחודים אלו בפעם הראשונה בישראל, חומרים עם עמידות כימית גבוהה ביותר ועמידות בשחיקה. בפרויקט נצבעו דפנות פנימיים של מיכלים כ- 3000 מ"ר.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם:CEILCOTE 380, CEILCOTE 242, INTERLINE 982, INTERLINE 984 .

תחנת האומה

מבנה עילי של תחנת הרכבת האומה בירושלים וקונסטרוקציית תמיכה לתקרת המנהרות. הפרויקט בוצע בתחילת 2015 וכלל הגנה מאש באמצעות צבעים וטיח מעכבי בעירה תוך שמירה על נראות ויזואלית ברמה גבוהה. צביעה כללית של המבנה העילי של תחנת הרכבת עם דרישות מחמירות של עמידות חיצונית, ( תנאי סביבה C-4), ודרישות גבוהות של נראות וגמר דקורטיבי יפה במיוחד. כמו כן נצבעו קונסטרוקציות תמיכת התקרות במנהרות לקבלת מבנה אקוסטי דקורטיבי של פנים המנהרות.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם: PFP- INTERCHAR 1190, PFP- INTERCHAR 639, PFP- FIRECUT F-1, TOPCOAT- INTERTHANE 990, צביעה באבקה, יסוד פנולי, עליון פוליאסטר

IKEA קריית אתא

פרויקט צביעה פנימית להגנה מאש PFP, בבניין איקאה קריית חיים, הפרויקט בוצע ב-2013. צביעת קונסטרוקציה נושאת בצבע מעכב בעירה PFP, להגנה מאש כ- 10,000 מ"ר. כל מתחמי איקאה מחויבים בצבע להגנה מאש.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם: יסוד- INTERGARD 269, עליון – INTERCHAR 1120.

משרד המשפטים בירושלים

פרויקט שיפוץ משרד המשפטים בירושלים, בפרויקט בוצע הגנה מאש על קורות פלדה PFP באמצעות טיח מעכב בעירה. במסגרת שיפוץ המבנה, (מימי המנדט הבריטי), חוזק המבנה ע"י קורות פלדה, אשר עליהן נדרש להגן מפני אש, PFP,  לזמן של 120 דקות. קורות אלו תוכננו להיות מחופות בגבס ולכן נדרש טיח מעכב בעירה.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם:FIERCOAT F-1 .

בריכת שחיה מקורה בבסיס בעתלית

צביעת קונסטרוקציה לחיפוי הבריכה, עבור בריכה מקורה בבסיס בעתלית (השייטת). בפרויקט בוצעה צביעה להגנה אנטיקורוזיבית עפ"י מפרט של הצבא ברמת הגנה של C5M. לשם צביעת הקונסטרוקציות חיפוי הבריכה נבחרה מערכת בעלת עמידות אנטיקורוזיבית גבוהה בשל הקרבה לים והלחות הגבוהה אשר בתוך הבריכה בימי החורף והקיץ. המערכת שנבחרה עומדת בקריטריון עפ"י תקן C5MISO 12944.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם: יסוד- עשיר אבץ SSPC אפוקסי, ביניים- סולקוט, עליון טמגלס PE.  

שדה התעופה ע"ש רמון בערבה

צביעה פנימית וחיצונית על מבנה ראשי ומבנים משניים של שדה התעופה החדש בתמנע ע"ש אילן רמון. בפרויקט נצבעו כל הקונסטרוקציות של המבנים הפנימיים והחיצוניים - בחירת המערכת עפ"י גודל ושימוש. פרויקט גדול במיוחד וייחודי עקב דרישת רמת גימור גבוהה במיוחד, לצורך הפרויקט פותחו גוונים מיוחדים עפ"י דרישת האדריכל, כאשר נדרשה התאמה מוחלטת בין סוגי הצבעים, רטוב ואבקה בנראות הסופית, דרישה אשר העמידה אתגר גדול בפני מעבדת פיתוח הגוונים עד קבלת התוצאה הרצויה.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם:
צביעה רטובה - יסוד אפוקסי עשיר אבץ SSPC, אקופוקסי 80 מיו, טמגלס PE
צביעה באבקה - יסוד פנולי, עליון סופר דוראבל

בז"ן

ציפוי טיח צמנטי מותז על קונסטרוקצית מתקני יצור וגשרי צנרת במפעל בז"ן, מפרץ חיפה להגנה מאש. פרוייקט בגודל של כ- 30,000 מ"ר של ציפוי בטיח צמנטי מותז להגנה מפני אש PFP לתרחיש בעירה הידרוקרבוני. מתקן של תעשיית האנרגיה בעל דרישות תקן ייחודיות.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם: INTERSEAL 670HS - יסוד, INTERKOTE 1460- טיח PFP.

עיר הבה"דים בנגב ירוחם

ציפוי קונסטרוקציות מבנים וסככות עשויות פלדה בטיח צמנטי מותז להגנה מאש PFP  לפרק זמן של 60 דקות. ציפוי קונסטרוקציות  של 18 מבנים בשטח כללי. הגנה מאש לפרויקט הגדול ביותר בישראל, פרויקט ייחודי של הגנה מאש על מבנים בבסיס הצבאי עיר הבה"דים, סה"כ 18 מבנים בשטח כולל של 20,000 מ"ר, פרויקט שנמשך שנה באמצעות עבודה של מספר צוותים במקביל.
החומרים בהם השתמשו בפרויקט הינם: יסוד- אפוגל, מעכב בעירה PFP טיח FIRECOAT F-1.